Szanowni Rodzice i Przyjaciele Topoli!
Wrzesień już tuż, tuż. My już wróciliśmy z urlopów, wakacje dla dzieci dobiegają końca, ale zanim wstąpimy w nowy rok szkolny - małe podsumowanie!
Od września 2021r. w przedszkolu "Pod Topolą" realizujemy kolejny już projekt unijny "Dobry start dla przedszkolaków w Gminie Raszyn".
Do tej pory zrealizowaliśmy szkolenia kadry - podnosząc jakość świadczonych usług edukacyjnych, kupiliśmy specjalistyczne wyposażenie m.in. sprzęt do realizacji terapii metodą Tomatis'a oraz - werble - zrealizowaliśmy 1075 godzin zajęć dla dzieci!
TYSIĄC SIEDEMDZIESIĄT PIĘĆ godzin zajęć dodatkowych tj. TUS, komunikacja alternatywna MÓWIK, Metoda Dobrego Startu, zajęcia korygujące wady postawy u dzieci, zajęcia metodą SNOEZELEN (projekt przyczynił się do certyfikacji naszej sali, w której prowadzimy zajęcia oraz wsparcie pedagogów specjalnych w godzinach popołudniowych. Projekt powstał dzięki współpracy z Gminą Raszyn! Serdecznie dziękujemy za powierzone zaufanie i wsparcie w realizacji. Zajęcia będą kontynuowane od września 2022r. - wracamy na pełnych obrotach! Do zobaczenia! Projekt Unijny "Dobry start dla przedszkolaków w Gminie Raszyn"

fblogo glowne

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 „Pod Topolą” w Raszynie