"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus."
 
Szanowni Rodzice,
 
już za kilka chwil, za chwil parę .. mamy nadzieję, że przekraczając drzwi naszej placówki poczujecie luksus.
Mowa tu o poczuciu miejsca wypełnionego pasją, profesjonalizmem, jakością i otwartością.
Od ponad tygodnia w murach Topoli wrze. Ustalamy, rozmawiamy, planujemy, rozwiązujemy, dyskutujemy oraz organizujemy przestrzeń, która mamy nadzieję, będzie przyjazna dla wszystkich.
Każdego roku, każdego miesiąca, każdego dnia i o każdej godzinie pisze się nowa historia. I tak też będzie jutro. Rozpoczniemy nowy etap, nową historię i nowy rok szkolny. I choć w naszych głowach jest trochę nostalgii, trochę zadumy i ciekawości - jak to wszystko będzie? To myśl, która wybrzmiewa jest tylko jedna "BĘDZIE DOBRZE". Mimo stresu, niepewności, nieufności jesteśmy przekonani, że razem możemy więcej.
Czekamy na Was już od rana, zabierzcie ze sobą szeroki uśmiech, życzliwe dzień dobry i ahoj przygodo! Topola wzywa! ;)
 
 
PS: z informacji organizacyjnych - na terenie przedszkola na pewno będzie czekał na Państwa oraz dzieci zespół obsługi technicznej, podpowiedzą, pokierują, przypomną o maseczce i dezynfekcji. Uruchomiliśmy dwa wejścia do placówki (grupa dzieci najmłodszych i najstarszych, których listy będą wywieszone) wchodzą wejściem od strony placu zabaw/ogrodu, dwie pozostałe grupy wejściem głównym. Rodzic wyposażony w środki ochrony osobistej może wejść z dzieckiem do szatni, jednak będziemy zwracać uwagę na czas przebywania (szybko i sprawnie - to się ceni). Dzieci nie przynoszą zabawek. Prosimy o ubrania adekwatne do pogody, ponieważ będziemy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. I najważniejsze - do placówki przyprowadzamy DZIECI ZDROWE.
 
Do zobaczenia! ;)

Aktualności

 

Polityka prywatności

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że Czytaj więcej…

Zrozumiałem

fblogo glowne


 

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 „Pod Topolą” w Raszynie 
sekretariat@przedszkoletopola.pl 
Siedziba ul. Pruszkowska 21c 05-090 Raszyn
tel. 22 498 14 06 Pn.-Pt. 7:00-17:30