Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż od 01 września 2021r. rozpoczęliśmy projekt "Dobry start dla przedszkolaków w Gminie Raszyn".

Jego łączna wartość wynosi 317 697,50 ?
W projekcie uwzględnione są zadania tj.: wyszkolenie kadry (Tomatis, studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne), wyposażenie placówki i najważniejsze - rozszerzenie oferty edukacyjnej i zajęć specjalistycznych (m.in. zajęcia Metodą Dobrego Startu, terapia z wykorzystaniem alternatywnych metod komunikacji - MÓWIK, Trening Umiejętności Społecznych, zajęcia korygujące wady postawy) oraz popołudniowe wsparcie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. ?
J
esteśmy ambitni, z każdym rokiem sięgamy po więcej i nie zatrzymujemy się nawet na chwilę. Czy to wróży sukces? Na pewno! Ale aby tak się stało musimy w to włożyć ogrom naszej pracy. A więc.. zaczynamy realizację projektu "Dobry start dla przedszkolaków w Gminie Raszyn"!

Projekt UnijnyDobry start

fblogo glowne