Szanowni Rodzice,

Śpieszymy poinformować, iż wszystkie wytyczne oraz decyzje odnośnie działalności pojawią się w poniedziałek w godzinach południowych. 

Jesteśmy w trakcie konsultacji oraz tworzenia planu, procedur oraz organizacji, aby nasza placówka poza miejscem przyjaznym była również miejscem bezpiecznym dla wszystkich. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia oraz GIS. 

https://www.gov.pl/web/edukacja/otwieramy-przedszkola-od-6-maja

Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz poprzez e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zgodnie z informacjami, które na tę chwilę posiadamy. 

Z serdecznymi życzeniami zdrowia, odpoczynku oraz bliskości na najbliższe dni,

Zespół Topoli

 

Polityka prywatności

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że Czytaj więcej…

Zrozumiałem

fblogo glowne


 

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 „Pod Topolą” w Raszynie 
sekretariat@przedszkoletopola.pl 
Siedziba ul. Pruszkowska 21c 05-090 Raszyn
tel. 22 498 14 06 Pn.-Pt. 7:00-17:30