Już za kilka chwil, za chwil parę .. 
Drodzy Rodzice, zaczynamy!
Pragniemy serdecznie przywitać wszystkich Państwa - tych, którzy zakończyli już przygodę z Topolą, a wciąż obserwują nasze starania, tych, których przygoda trwa oraz tych, którzy zatroskani odliczają ostatnie godziny do rozpoczęcia pięknej przygody - przedszkola. 
Ostatni tydzień minął pod hasłem ORGANIZACJA. 
Wszystkie ręce i głowy na pokład, zaczynamy!
Przywitaliśmy nowe osoby w naszej załodze, przyswoiliśmy nowe informacje prawne, przedyskutowaliśmy nowe pomysły i ruszyliśmy do organizacji przestrzeni edukacyjnej przygotowując ją do potrzeb naszych przedszkolaków. To był aktywny czas, co mamy nadzieje zobaczą Państwo już jutro. 
Jak napisała jedna z naszych koleżanek (J.B. ) - w życiu nauczyciela nowy rok, przełom i postanowienia dzieją się właśnie teraz. Skończyliśmy wakacje i stary rok podczas którego podejmowaliśmy autorefleksję, wyciągaliśmy wnioski. Teraz snujemy plany na nowe i lepsze.
Już jutro zaczynamy z Państwa dziećmi nowy etap i mamy nadzieję, że będzie to dobry czas. Pełen niespodzianek, zaskoczeń, odkryć. Czas pełen refleksji i aktywnej współpracy, której celem będzie zaspokojenie potrzeb naszych młodych, ciekawych świata ludzi. 
Dziękujemy za zaufanie i powierzenie w nasze ręce odpowiedzialności za Państwa dzieci. 
Najważniejsze jutro - uśmiechy i dobre nastawienie! Czekamy na Was! 

Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 1 Pod Topolą 2

 

 

Polityka prywatności

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że Czytaj więcej…

Zrozumiałem

fblogo glowne


 

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 „Pod Topolą” w Raszynie 
sekretariat@przedszkoletopola.pl 
Siedziba ul. Pruszkowska 21c 05-090 Raszyn
tel. 22 498 14 06 Pn.-Pt. 7:00-17:30